انبوه - به پایگاه اطلاع رسانی روستای تاریخی انبوه خوش امدید .

برای شناساندن سرزمین مادری ، فرهنگ ، آداب و رسوم روستای تاریخی خود ، با بضاعت ناچیز خود تمام سعی خود را کرده و در این زمینه دست همه عزیزانی که قلبشان به عشق انبوه می تپد را می فشارم .تلفن پاسخگویی : سیف الله طالبی انبوهی 09125397188

پیام تبریک به مناسبت موفقیت پژوهشگر انبوهی خانم دکتر سنا جهانشاهی انبوهی
نویسنده : سیف الله طالبی انبوهی - ساعت ۱٢:٤٢ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٤ اردیبهشت ۱۳٩۳
 

نام       :        سنا  جهانشاهی انبوهی

نام پدر  :  اقا رحیم جهانشاهی انبوهی فرزند امیر علی جهانشاهی انبوهی

ازمایشگاهی به اندازه یک قرص توسط یک پژوهشگر انبوهی

سیف الله طالبی انبوهی

خانم سنا جهانشاهی انبوهی و گروهی از پژوهشگران دانشگاه مک مستر کانادا دانشجوی دکتری خود قرص کوچکی ساخته اند که مشکل سخت و طاقت فرسای ازمایش اب را به ساده ترین و در دسترس ترین شیوه حل می کند . در این شیوه بجای بردن اب به درون ازمایشگاه ازمایشگاه به درون اب برده میشود . و این فناوری نجات بخش نیازی به ازمایشگاه پیشرفته ندارد و در دسترس همه قرار می گیرد .

 

ایده عرضه این فناوری در یک فروشگاه به ذهن «سنا جهانشاهی انبوهی» دانشجوی دکتری مهندسی شیمی رسید.

 وی در حال خرید متوجه نوارهای تنفسی در قفسه های فروشگاه شد که مواد به کار رفته در آنها می توانست کاربردهای بیشتر و وسیع تری در بهداشت داشته باشد.

 

به گفته خانم دکتر سنا جهانشاهی انبوهی هر کس در هر جایی مانند روستا ها می توانند این قرص را در درون اب بیاندازند و از سالم بودن اب مطمئن باشند .

 

 من این موفقیت بزرگ را اول از همه به خانم دکتر سنا جهانشاهی انبوهی و خانواده گرامیشان و بعد خدمت مردم  شریف و سرافراز انبوه و خانواده معظم شهدا و ایثارگران عزیز  تبریک عرض می‌نمایم. و توفیق روز افزون دانشمندان و پژوهشگران و ورزشکاران روستای انبوه  را از خداوند منان خواستارم.