انبوه - به پایگاه اطلاع رسانی روستای تاریخی انبوه خوش امدید .

برای شناساندن سرزمین مادری ، فرهنگ ، آداب و رسوم روستای تاریخی خود ، با بضاعت ناچیز خود تمام سعی خود را کرده و در این زمینه دست همه عزیزانی که قلبشان به عشق انبوه می تپد را می فشارم .تلفن پاسخگویی : سیف الله طالبی انبوهی 09125397188

نتایج بازیهای هفته دوم تیم های انبوهی حاضر در مسابقات جام شهدای عمارلو
نویسنده : سیف الله طالبی انبوهی - ساعت ٩:۱۳ ‎ق.ظ روز شنبه ۱ شهریور ۱۳٩۳
 

              تساوی با ارزش تیم شهدای روستای انبوه

روز پنج شنبه و جمعه سی ام و سی و یکم مرداد ماه   ۱۳۹۳ دو تیم روستای تاریخی انبوه بازی های مرحله اول خود را انجام دادند که متاسفانه تیم امید انبوه قهرمان دوره گذشته این مسابقات نتوانست نتیجه مطلوبی از این مسابقه بدست بیاورد و برای صعود به مرحله بعد باید برای دو بازی اینده خود تلاش بیشتری بکنند . تیم امید انبوه با نتیجه   ۳ - ۲  از تیم سه پستانک شکست خورد .

اما روز جمعه تیم شهدای انبوه  که بعنوان پدیده این مسابقات هم شناخته شده در مقابل تیم شهید نجف پور داماش بازی بسیار زیبایی از خود به نمایش گذاشت و توانست این تیم را که در بازی اول تیم عدل صیغلده را با   ۸ گل شکست دهد را در زمین خود  و جلوی تماشاگران خودی متوقف کند و به نتیجه مساوی دست یافت و با  ۴ امتیاز و تفاضل گل کمتر در مکان دوم این گروه  پنج تیمی قرار گرفت .

بازیکنان تیم شهدای انبوه در مسابقه با شهید نجف پور داماش :

امیرحسین خنجری   -  محمد  کیانی  (فرزند حاج عزیز اقا )  -  احمد  رضایی  -  محسن  حبیبی (فرزند اقا نعمت )  -  حسن کیانی ( فرزند مرحوم حسنقلی ) (( از دقیقه ۸۵ حسن حبیبی فرزند محمد حسن ))  - عباس اقا خنجری  ( از دقیقه ۵۰ حسن کیانی اقا حجت )    -  مجید  کیانی  ( فرزند حاج فاضل )  -  محسن خنجری  -  مجید  رمزی  -  مصطفی رضایی ( از دقیقه  ۶۰  محمد رضا خنجری )  -  حسین  کیانی  ( حاج  فاضل )

لحظات  حساس  بازی  :

گل  اول  تیم  شهید نجف پور داماش  :

دقیقه  ۱۰  بازی  روی یک ضربه پنالتی تیم داماش موفق شد گل اول بازی را به ثمر برساند .

گل  دوم تیم شهید نجف پور داماش  :

در دقیقه  ۲۰  بازی  بازیکنان داماش روی یک سانتر بسیار زیبا توانستند گل دوم خودشان را به ثمر برسانند و نیمه اول بازی هم با همین نتیجه به پایان رسید .

دو تعویض بسیار عالی سرمربی تیم شهدای انبوه :

دقیقه  ۵۰ بازی  حسن کیانی (اقا حجت ) بجای بازیکن مربی تیم  عباس اقا خنجری وارد زمین مسابقه شد .

و در دقیقه  ۶۰ بازی مصطفی رضایی جای خودش را به محمد رضا خنجری داد .

گل اول تیم شهدای انبوه :

در  دقیقه  ۷۰ بازی  روی پاس بسیار زیبای محسن خنجری  انبوهی  حسین کیانی (حاج فاضل ) توانست با شوتی مهار نشدنی گل اول تیم شهدای انبوه را به ثمر برساند .

گل  مساوی  تیم شهدای انبوه :

در دقیقه  ۸۰  بازی ضربه کاشته ای را  که از وسط زمین سانتر شده بود را  محمد کیانی (حاج عزیز اقا ) به گل دوم تیم شهدای انبوه تبدیل کرد و بازی را به تساوی کشاند و بازی هم با همین نتیجه به پایان رسید .

و اما در این بازی نمی توان از بازی بسیار زیبای دروازه بان تیم شهدای انبوه اقا امیر حسین خنجری انبوهی براحتی گذشت ایشان با عکس العمل های دیدنی خود باعث شد تا تیم قدرتمند داماش نتواند گل های بیشتری به تیم شهدای انبوه بزند .