انبوه - به پایگاه اطلاع رسانی روستای تاریخی انبوه خوش امدید .

برای شناساندن سرزمین مادری ، فرهنگ ، آداب و رسوم روستای تاریخی خود ، با بضاعت ناچیز خود تمام سعی خود را کرده و در این زمینه دست همه عزیزانی که قلبشان به عشق انبوه می تپد را می فشارم .تلفن پاسخگویی : سیف الله طالبی انبوهی 09125397188

برگزاری مسابقات ورزشی یادواره شهدای روستای تاریخی انبوه در سال 1393
نویسنده : سیف الله طالبی انبوهی - ساعت ٦:٤٦ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٧ اسفند ۱۳٩٢
 

   امروز زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست .

     فرهنگ جوانان انبوه  باید فرهنگ ایثار و شهادت شود.

چند وقت پیش مطلبی را در سایت انبوه نوشتیم که:( امسال به شهدا عیدی چه میدهید ؟) که با استقبال بسیار زیاد شورای اسلامی و جوانان روستای انبوه روبرو شد .

به مناسبت  22  اسفند ماه روز بزرگداشت مقام شهدا  علی الخصوص شهدای  8 سال دفاع مقدس روستای تاریخی انبوه و  آشنایی هر چه بیشتر نسل جدید با شهدای گرانقدر این روستا قرار شد در تعطیلات عید باستانی نوروزی یک مسابقه ورزشی بین جوانان روستای انبوه برگزار شود .

البته جا دارد من همین جا از طرف جوانان روستای انبوه از اعضای شورای اسلامی انبوه و اقای عین الله عزیزپور و بقیه دوستان که در این زمینه زحمت کشیدند تشکر نمایم .

اما قابل توجه خانواده معظم شهدا و ایثارگران انبوه کمک شما در این زمینه باعث میشود تا فرهنگ ایثار و شهادت را بین جوانان روستای انبوه گسترش دهیم تا  فرهنگ جوانان ما فرهنگ ایثار و شهادت بشود . خانواده شهدا همواره یکی از موثرترین و نقش افرین ترین عناصر روستای انبوه بوده و  خواهند بود .

دوستان و هم محلی های گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام در این مسابقات با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید .

                            

                       تلفن های ثبت نام :

 

حسن     عزیزپور  انبوهی    :         5383329    -    0912

 

محمد     خنجری انبوهی     :         2360170    -    0912

            

            مهلت ثبت نام تا   28  / 12 / 1392