برگزاری مسابقات ورزشی یادواره شهدای روستای تاریخی انبوه در سال 1393

   امروز زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست .

     فرهنگ جوانان انبوه  باید فرهنگ ایثار و شهادت شود.

چند وقت پیش مطلبی را در سایت انبوه نوشتیم که:( امسال به شهدا عیدی چه میدهید ؟) که با استقبال بسیار زیاد شورای اسلامی و جوانان روستای انبوه روبرو شد .

به مناسبت  22  اسفند ماه روز بزرگداشت مقام شهدا  علی الخصوص شهدای  8 سال دفاع مقدس روستای تاریخی انبوه و  آشنایی هر چه بیشتر نسل جدید با شهدای گرانقدر این روستا قرار شد در تعطیلات عید باستانی نوروزی یک مسابقه ورزشی بین جوانان روستای انبوه برگزار شود .

البته جا دارد من همین جا از طرف جوانان روستای انبوه از اعضای شورای اسلامی انبوه و اقای عین الله عزیزپور و بقیه دوستان که در این زمینه زحمت کشیدند تشکر نمایم .

اما قابل توجه خانواده معظم شهدا و ایثارگران انبوه کمک شما در این زمینه باعث میشود تا فرهنگ ایثار و شهادت را بین جوانان روستای انبوه گسترش دهیم تا  فرهنگ جوانان ما فرهنگ ایثار و شهادت بشود . خانواده شهدا همواره یکی از موثرترین و نقش افرین ترین عناصر روستای انبوه بوده و  خواهند بود .

دوستان و هم محلی های گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام در این مسابقات با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید .

                            

                       تلفن های ثبت نام :

 

حسن     عزیزپور  انبوهی    :         5383329    -    0912

 

محمد     خنجری انبوهی     :         2360170    -    0912

            

            مهلت ثبت نام تا   28  / 12 / 1392

/ 9 نظر / 8 بازدید
amir hossein hamidpoor

با ارض سلام و خسته نباشید خدمت جناب اقای سیف الله طالبی لطفا از وبلاگ من بازدید نمایید و نظرتان را در مورد مطالب جدید وبلاگ بیان کنید

علي

مسابقات در چه رشته هايي برگزار ميشه؟

يه بي نشون

مسابقات چقدر باشكوه و خوب برگزار شد واقعاً ياد و خاطره شهدا زنده شد و فرهنگ ايثار و شهادت در بين جوانان انبوه نهادينه شد بطوريكه با دستگاه سنگ شكن كه واسه جاده چيمارود آوردن هم نميشه خردش كرد کاش از ما نپرسند! ای کاش از ما نپرسند که بعد از شهدا چه کرده ایم؟! از این سوال سخت شرم دارم. از اینکه اینقدر رفاه زده ام. از صدای خواب آلوده ام شرم دارم. اصلاً مگر صدای خواب آلود من به گوش کسی خواهد رسید. و می دانم که اگر امروز با جماعت شهدا مواجه شوم همان کلام نورانی امیرالمومنین علیه السلام را خواهم شنید؛ آنجا که به مردم دنیا طلب کوفه فرمودند: سوگند! اگر ما هم مثل شما (راحت طلب) بودیم،عمود دین برپا نمی شد.درخت اسلام خوش شاخ و برگ و خوش قد و قامت نمی شد. به خدا قسم از این به بعد خون خواهید خورد و... ( نهج البلاغه / خطبه ۵۶) می دانم که اگر با شهدا مواجه شویم آنان خواهند گفت: اگر ما هم مثل شما پای ارزش های انقلاب کوتاه می آمدیم،امروز نهال انقلاب به این شجره طیبه ، تبدیل نمی شد. شجره ی زیبایی که اصل آن ثابت و شاخ و برگ آن در آسمان هاست. اما احساس می کنم باید باز خوانی دوباره ای از فرهنگ جهاد و شهادت داشته با

نسیم بهاری...

سلام . مگه مسابقاتی برگذار شد ؟ کی ؟ کجا؟

بنکسی

آیا کشتی کج هم برگزار میشه؟ بیس بال چی؟ شنا شیرجه اسکی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

ولی رفیعی انبوهی

سلام بی نشون تا زمانی که امثال شما بی نشون باقی بمونه کار ما حل شدنی نیست بجای اینکه ماسک منتقد بی نشونی به چهره ات بزنی. بیا میدون و کمک کن نزار کسی که داره زحمت میکشه اطلاع رسانی میکنه اینجوری بگه شرمنده ام خودت واسه اینکه یاد شهدا رو زنده نگهداری چیکار کردی؟ نمیخوام از کسی حمایت کنم اما درست که دست اندر کاران ما سستی کردند اما با این کار شما مشکل حل نشد پس بیا بجای تمسخر قسمتی از این بار رو شما بدوش بگیر ما برای شهدا کاری نکردیم...قبول اما فردا یک نفر مثل سیف الله هم پیدا نمیشه که بخواد از وقت و فکرو مالش بزنه. واسه منو شما مطلب بزاره تا ما بیاییم اینجوری متلک بگیم بالاخره دیر یا زود ایشون هم دلسرد میشه میره واسه امثال سیف الله چه جوابی داریم؟ پس بجای متلک انداختن آستین بالا بزنیم در پایان آقا یا خانم بی نشون صد در صد انبوهی هستی و امیدوارم از حرفام دلخور نشده باشی

فاطمه

كاملا با حرفهاي اقا ولي موافقم اقا سيف اله شما چرا عذر خواهي ميكني اين كار را بايد شوراهاي خنثي انبوه معذرت خواهي كنند نه شما الان انبوه را هر چي ادم خالي بند اداره ميكنه من شنيده بودم كه شوراي انبوه گفته كه ما به پاسگاه كليشم و .......براي مسابقه اطلاع داديم اقايان مسئول چرا پاسگاه و بخشداري و .....نيومدند دروغ بسه انبوه را دروغ خراب كرد . درود بر شما اقا سيف الله كه مثل يك مرد عذر خواهي كردي كه حقت نبود .

a.m.a

سلام رشته ی نرمش قهرمانانه روسال بعدبه رشتهاتون اضافه کنید